1 Kasım 2020

The Sims 4 Ücretsiz Oldu

The Sims 4 Ücretsiz Oldu

epic games, oyunculara her hafta ücretsiz bir oyun ve indirimler sunan bir şirket olmasına rağmen, steam de kullanıcıları çekmek için bu fırsatları artırmaya başladı.

sims 4 sadece iki gün boyunca ücretsiz olarak oynanabilir. Oyunu satın almak için herhangi bir niyetiniz varsa, bu iki günlük süreçte oyunu indirerek ve oynayarak satın alıp almayacağınıza karar vermek daha kolay olabilir.

Maxis ve The Sims Studio tarafından geliştirilen oyun, 2014 yılında Electronic Arts tarafından yayınlandı. The Sims 4, özellikle PC, Xbox One ve MacOS için geniş platform desteği sayesinde beğenileri toplamayı başaran bir oyundu.

Bu oyun, serideki önceki oyunlar gibi, piyasaya sürüldüğünde uzun süre en çok satanlar listesinden düşmedi. Sanal dünyadaki insanları tam olarak yaratma ve kontrol etme gücünü sunmayı amaçlayan oyunda bir karakteri yöneterek gerçek dünyada yapmak istediğiniz şeyi yapma hakkına sahip olmanız dikkat çekici bir özellikti.

Sims 4 İndirim

Ayrıca, oyunu beğendiyseniz, 69.99 TL' lik bir fiyat etiketi ile yüzde 75 indirimle satın alabilirsiniz. İlk çıktığında, oyunun fiyatı 279.99 TL idi. Şimdi yüzde 75 indirimle 69.99 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.