Tam 9 Farklı PlayStation 4 Oyunu Ücretsiz Oldu

Tam 9 Farklı PlayStation 4 Oyunu Ücretsiz Oldu

Sony, Play at Home girişiminin bir parçası olarak dokuz farklı oyunu ücretsiz indirilebilir hale getirdi. Ayrıca söz konusu oyunları indirmek için PS Plus abonesi olmanıza gerek yok.

Japon teknoloji devi Sony, COVID-19 salgını nedeniyle evlerinde her zamankinden daha fazla kapalı olan insanların biraz eğlenebilmesi için geçen yıl Evde Oyna adlı bir girişim başlattı. Girişimin bir parçası olarak Sony, oyunculara evde kalabilmeleri için bazı PlayStation 4 oyunlarını ücretsiz olarak sunmak istedi.

Sony, Evde Oyna girişiminin bir parçası olarak yeni bir duyuru yaptıktan sonra, oyunculara dokuz ücretsiz PlayStation 4 oyunu daha sundu. Tamamen ücretsiz olan bu PlayStation 4 oyunlarını 22 Nisan'a kadar kitaplığınıza ekleyin ve sonsuza kadar özgürce oynayın.

PlayStation 4 Ücretsiz Oyunlar

Ayrıca, bu oyunları satın almak için PS Plus abonesi olmanıza gerek yok. Sony, bir sonraki Evde Oyna oyunları listesini 19 Nisan'da yayınlayacak.

Ayrıca önümüzdeki ay yayınlanacak listede Horizon Zero Dawn Complete Edition gibi geniş bir hayran kitlesine sahip bir yapım da yer alacak. Bu tarihe kadar, yukarıda listelenen oyunlardan herhangi birini oynasanız da oynamasanız da kitaplığınıza ekleyebilir ve sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.