30 Aralık 2020

Silence Türkiye pazarına giriş yapıyor

Silence Türkiye pazarına giriş yapıyor

silence markalı elektrikli scooter modelleri Türkiye pazarında satışa sunulacak. 2011 yılında Avrupa'nın en büyük motosiklet pazarlarından biri olan İspanya'nın Barselona kentinde geleceğin elektrikte olacağı vizyonu ile kurulan Silence, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanmakta.

Yeni yılda hem bireysel hem de ticari kullanıma uygun modellerle satışa sunulacak olan Silence Türkiye'de, sadece elektrikli motosiklet üretimine odaklanan genişleme stratejisiyle dikkat çekiyor.

Dünyanın önde gelen şehirlerindeki eşsiz mağazalarıyla farklılaşan ve dünya çapında premium dokunuşlar getiren elektrikli motosiklet markası, Türkiye'nin seçkin lokasyonlarında ve internet üzerinden sahipleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Silence üç model ile pazara giriş yapacak

Doğan Trend Otomotiv aracılığıyla Silence, üç modeli ile Türkiye’de satışa sunulacak. S01 modeli kişisel şehir içi ulAşımda öne çıkarken, S02 modelinin iki farklı versiyonu, hem bireysel ulaşım hem de dağıtım sektörlerinde kullanıma uygun bir tasarımla Ocak 2021'de sahipleriyle buluşacak.

Silence Türkiye pazarına giriş yapıyor

Doğan Trend Otomotiv, Türkiye pazarına sunduğu Silence elektrikli motosiklet ürün ailesinde S01 ve S02 modelleri yer alıyor.

Bu modellerden S01; 7kW güçlü motoru ile 100 km / s hıza çıkarken, ekonomik modda 100 km üzeri menzil ile şehir içi ulaşımda verimli bir çözüm sunuyor.

S02 modeli, kişisel kullanım veya dağıtım sektöründe kullanım için 1,5 kW ve 7 kW motor gücüne sahip iki farklı versiyonda satışa sunulacak.

1.5 kW motorlu S02 versiyonu maksimum 45 km / s hıza ulaşabilirken, B sınıfı lisans ile kullanılabilecek ve 5.6 kWh bataryası ile 125 km menzile sahip olacak.

S02'nin 7kW motorlu bir başka versiyonu ise maksimum 90 km / s hıza ulaşabilir ve A1 sınıfı motosiklet lisansı ile kullanılabilir.

Bu versiyon 5,6 kWh bataryası ile yaklaşık 150 km menzile sahip.