1 Kasım 2020

Kulaklıklı maske tanıtıldı

Kulaklıklı maske tanıtıldı

Dahili kulaklığa sahip ilk maske, patojenlerden ve alerjenlerden koruyan MaskFone tarafından üretildi. Rahatsız etmeden ve fiziksel müdahale olmadan telefonda müzik veya konuşma yapmaya yardımcı olur.

Maske üreticilerine göre, yerleşik kablosuz kulaklıklara sahip Dünyanın ilk yüz maskesidir. Bu, maskeyi kullanan kişilerin yabancı cisimleri solumaktan korunmasına yardımcı olacaktır.

Bu maske patojenlere ve alerjenlere karşı korur. Maske, olası havadaki Covid-19 patojenlerinden bulaşmaya karşı optimum koruma sağlar.

Bu ürün aynı zamanda bir maske ile birlikte telefon kullanma problemini de çözer. Maske üreticileri, kablosuz veya kablolu kulaklıklardan daha iyi çalıştığını, çünkü maskenin karşı tarafına açıkça ses iletebildiğini, hatta karşı tarafa maske giydiğini hissettirmiyor bile.

Kulaklıklı maske tanıtıldı

Maske üreticileri: "dahili kulaklığa sahip maske, koruma, konfor ve teknolojiyi tek bir şık ve kaliteli üründe birleştiriyor. Bir yüz maskesi görevi görür ve gerekli korumayı sağlar."cümlelerini söyleyerek bitirdiler.

Şirket ayrıca bir Covid-19 maskesi takmanın onu her zamankinden daha önemli hale getirdiğine dikkat çekti. Patojenler havada uzun süre kalabileceğinden, maskenin her zaman giyilmesi çok önemlidir.