6 Kasım 2020

Huawei'den büyük indirimler

Huawei'den büyük indirimler

Kasım ayında birçok marka indirim yapıyor. Bu markalar arasında Huawei Türkiye de katıldı. Uzun süredir ülkemizde kurumsal olarak hizmet veren Huawei, fiyat kıran markalar arasına giriş yaptı.

Çinli firmadan yapılan açıklamada, 11 Kasım'da online mağazada büyük indirimlerin kullanıcıları beklediği belirtildi. Huawei'in çevrimiçi mağazasında büyük indirimler almak gerçekten mümkün.

Huawei kısa süre önce 500 TL'lik akıllı bilekliği online mağazasında kısa bir süre için 300 TL'ye sattı. Dolayısıyla, 11 Kasım'da Huawei'nin çevrimiçi mağazasına göz atın. Huawei, 11 Kasım'da Çevrimiçi Mağazasında harika indirimler ve kampanyalar sunuyor.

Huawei'den büyük indirimler

En popüler Huawei ürünlerinin sürpriz kampanyalarla gerçekleşeceği 11.11 Online Alışveriş Festivali kapsamında bültene abone olan kullanıcılar yüzde 5 indirim alacak. 9 Kasım'da duyurulacak sürpriz indirimli fiyatlar, ilk olarak haber bülteni abonelerine gönderilecek.

Böylelikle aboneler, 10 Kasım'da piyasaya sürülecek ilk ürünlere sahip olma şansına sahip olacak. Bu ürünler arasında Huawei'nin çok tercih edilen P smart Pro, P30 lite, Sport lite bluetooth kulaklık, Watch GT 2, FreeBuds 3 ve kablosuz tripod selfie çubuğu yer alıyor.

İndirim ve kampanyaları devam eden ürünlerin süreleri de uzatıldı. Huawei P40 Pro, 12.158 TL yerine 9.999 TL satış fiyatı ile tüketicilere sunulmaya devam ediyor. 12 ay boyunca ücretsiz sunulan 50 GB Huawei bulut hizmeti ile akıllı telefon alan tüketiciler, 1 TL daha fazla ödeyerek akıllı telefon kılıfı kazanıyor

Huawei'den büyük indirimler

Huawei'nin en gelişmiş akıllı saati olan Huawei Watch GT 2 Pro, 2.523 TL yerine 2.299 TL indirim ile tüketicilerin beğenisine sunulurken, alışveriş yapanlar güçlü bir Huawei Powerbank ve Huawei AM115 kulak içi kulaklıklara sahip olabilecekler. 10.000 mAh, her biri 1 TL fark ile.

Büyük beğeni ve ödüller kazanan Huawei FreeBuds Pro full wireless bluetooth kulaklık, 1.748 TL yerine 1.499 TL fiyatla satışa sunuluyor. Tüketicilere istedikleri takdirde 1 TL ödeyerek Huawei mini hoparlöre sahip olma imkanı sunuluyor.