3 Kasım 2020

Honor Band 6 uygun fiyatlı akıllı saat

Honor Band 6 uygun fiyatlı akıllı saat

Huawei alt markası Honor, ürün serisine başka bir giyilebilir ürün ekledi. Kısa bir süre önce, Honor Band 6 akıllı saat tanıtıldı.

Tam olarak bir akıllı saat olarak tanıtılmayan, ancak temel olarak büyük ekranlı bir akıllı saat olan Honor Band 6, bir şekilde Honor Watch Es'nin küçük kardeşi olarak kabul edilir.

Dikdörtgen bir tasarıma sahip olan model, daha spesifik olarak 1.47 inç 194×368 piksel AMOLED ekrana dayanıyor. Yan tarafta tek bir fiziksel düğmeye sahip olan ve oldukça ince olduğu için birçok insanın hoşuna gideceği izlenimini veren model, birçok farklı saat arayüzüyle birlikte geliyor.

10 farklı sporu otomatik olarak tanıyan ve izleyen Honor Band 6, uykuyu izleyebilir ve nabız ölçümü yapabilir. 180mah pil ile 14 günlük pil ömrü sağlayan ürün, Bluetooth 5.0 üzerinden telefonlara bağlanır ve şAşırtıcı olmayan bir şekilde su geçirmezdir.

Honor Band 6'nın iki farklı versiyonu var. Ürünün NFC versiyonu 43 dolara satılıyor ve NFC olmayan versiyon 37 dolara satılıyor. Bu ürünün gelecekte Türkiye'de satılması bekleniyor.