7 Kasım 2020

Değeri 109 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Değeri 109 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Steam ile savaş halinde olan Epic Games, bu hafta 109 TL değerindeki oyunu ücretsiz hale getirerek hayranlarını mutlu etti.

Oyunu 12 Kasım 19:00'a kadar kütüphanelerine ekleyenler, oyunu sonsuza kadar saklayabilecek. Bu oyun ücretsizdir; Kitaplığınıza eklemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Dungeons 3 oyununa 12 Kasım 19: 00'a kadar sahip olabilirsiniz.

Değeri 109 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Epic Games hesabınızda oturum açtıktan veya kaydolduktan sonra oyun kitaplığınıza eklenecektir. Oyunun hikayesi ise şöyle; Zindan Lordu, kara elf rahibesi Thalya'yı Dünyanın sevimli kavrayışından uzaklaştırarak ve onu baş yardımcısı olmaya ikna ederek fetih kampanyasını yeraltı sığınağından yönlendirmenin bir yolunu buldu.

Ön cephedeki Thalya'nın desteği ve arkasındaki birleşik kötülük güçleri ile oyuncular, dünyanın hayırsever yaratıklarını kararlı bir şekilde yenmek için var olan tüm hileleri kullanmak zorunda kalacaklar. Odalar, tuzaklar ve yapılarla benzersiz bir yeraltı zindanı oluşturarak karanlık tarafınızı serbest bırakın.

Orklar, succubus, zombiler ve daha pek çok aşağılık yaratık arasından seçim yaparak dünyanın gördüğü en korkunç orduyu yükseltin. Birliklerinizi oluşturduktan sonra, karanlıktan çıkın ve her şeyi biraz kahramanca, sevimli veya tek boynuzlu atı yok ettiğiniz yeryüzünün ışığında ordunuza rehberlik ederek toprakları bozun.

Değeri 109 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Dungeons serisinde ilk kez rastgele oluşturulmuş seviyeleri deneyimleyin. Her oyun oturumu farklı olacak ve kötülükle fetheden herkese sonsuz eğlence sunacak!.